LKS Spartak Skawce
NEWS:
24 - 04 - 2017

Mecz z Jastrzębianką Jastrzębia - 3 kolejka C klasy

W ostatnim dniu wakacji 31 sierpnia o 11:00 w Jastrzębii odbył się mecz pomiędzy LKS Jastrzębianka Jastrzębia i LKS Spartak Skawce. Gospodarze plasowali się w czołówce tabeli z 4 punktami, Spartak w poprzednich dwóch kolejkach rozegrał tylko jedno spotkanie i nie miał na swoim koncie punktów. Mecze z tym rywalem były trudne w poprzednim sezonie.

Pierwsza bramka padła już w 5 minucie meczu. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkarz gości umieścił piłkę w siatce głową. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Piotr Huber. Huber zachował się najlepiej przy tym dośrodkowaniu i bramkarz gospodarzy był bez szans. Mecz był bardzo zacięty, nie brakowało ostrych zagrań, i fauli. W 32 minucie w zamieszaniu w polu karnym napastnik rywali skierował piłkę do naszej bramki. Sytuację próbował jeszcze ratować nasz obrońca Zbigniew Kruk, ale niestety piłka wpadła do siatki. Gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo. W pole karne wbiegł Paweł Gębala i był faulowany przez obrońcę Jastrzębii. Bezbłędnie rzut karny wyegzekwował Wojciech Bednarz.

Druga połowa to już prawdziwy mecz walki. Obie drużyny starały się za wszelką cenę utrzymać przy piłce, dochodziło do częstych starć i fauli. Niestety więcej bramek nie padło w tym spotkaniu i spotkanie zakończyło się remisem.

Jastrzębianka Jastrzębia – Spartak Skawce 2:2 (2:2)

Bramki dla Skawiec: Piotr Huber (9’), Wojciech Bednarz (35’k)